ROZBEHNI PROJEKT ZA 30 DNÍ

… nauč sa vybudovať si vedľajší príjem len za 30 dní a to bez vynaloženia obrovského balíka peňazí... (vďaka konkrétnemu postupu)...

 

 

 

...je to ako malé tsunami...

Vlna, ktorá sa pred Tebou zdvihla úplne nečakane. Pozeráš na ňu prekvapene, alebo dokonca s údivom... a vôbec netušíš, čo sa stane. Iba cítiš, že NIEČO sa stane. Vlastne..

 to NIEČO sa už deje…

Ty však nemáš ani šajnu, čo to presne je. Nie sú teraz na to slová, presné myšlienky. Iba stojíš, pozeráš a tak trochu nechápeš… vieš, že sa sem valí niečo, čo môže rozmetať na márne kúsky dôležité časti Tvojho života, mnoho z toho, čo dobre poznáš… alebo dokonca úplne všetko. A potom… potom už nič nebude ako predtým. Nedá sa Ti premýšľať, nieto ešte .. Vo vnútri Teba sa to riadne melie… pocity údivu, strachu, úzkosti… taká malá paralýza. V hlave znie jediná otázka…

ČO TERAZ?

Poznáš aj Ty zo svojho života podobné pocity?

Niekedy silné, niekedy miernejšie… ale stále veľmi mocné. Objavujú sa vtedy, keď sa deje niečo, čo nemáš pod kontrolou. Zmena zamestnania, rozvod, choroba… alebo skrátka “len” ťažký deň. Iba že tá prílivová vlna sa nedeje niekde na pláži v exotickej krajine… ale tu. Tu a teraz. U Teba doma, v práci, v parnerstve.

Možno podobné pocity zažívaš aj teraz… v čase našej fyzickej aj emočnej “karantény”. Čelíme zmenám, o ktorých dosahu zatiaľ ešte nikto nič netuší…. Život sa vonku zastavil, ale vnútri sa toho deje tak veľa!

 • Niečo sa v Tvojom živote mení a ty nevieš, čo bude zajtra. Stratila sa pevná pôda pod nohami, istoty doterajších dní sú fuč. Občas Ťa premôže obava, ako to celé vlastne dáš... .
 • Večer premýšľaš, čo táto situácia prinesie, možno ani nevieš zaspať. V hlave tisíc rôznych scenárov a ani jeden z nich Ti neprináša pokoj...
 • Alebo má v tvojom živote hlavné slovo zahltenie, neutíchajúci kolobeh, deti, rodina, práca... takmer nie je možné všetko stihnúť... nájsť si chvíľu iba pre seba, na pokojné vydýchnutie… je nadľudský výkon.
 • Možno Ťa teraz trápia vzťahy. Rodičia, deti, do toho partner či partnerka a ich vlastné emócie. Nekonečné požiadavky, otázky a neistota, ktorá sa zhmotňuje v napätí okolo.
 • Možno máš strach… o blízkych, rodičov, starých rodičov… alebo dokonca strach o vlastné zdravie. Je ťažké dôverovať, že sa deje pre nás to najlepšie, ak sa cítime v ohrození.
 • Možno cítiš hnev, frustráciu... na zmenu, ktorá prišla bez Tvojho rozhodnutia a teraz bezohľadne lomcuje s pocitmi bezpečia v Tvojom živote.
 • Alebo sa zmena dotýka Tvojich financií.. Je to ako na hojdačke. Budú? Nebudú? A opäť ten strach… Z čoho budem žiť? Ako udržím svoje príjmy? Ako sa postarám o blízkych?
 • Dosť možno je toho z každého trochu alebo dokonca všetko naraz. A povedzme si pravdivo - JE TO SILA.

NIE JE PODSTATNÉ, ČO TÚ VLNU PRINIESLO.
ALE ČO S TÝM UROBÍŠ.

Je jedno, či to bol vírus, zdražovanie alebo niečo iné v Tvojom svete. Pretože život vždy raz za čas rozkolíše naše zdanlivo stabilné lodičky, aby sme neprestali rásť... lebo buď rastieme, alebo hynieme. Nič medzi tým.

A potom je to ako na hojdačke. Hore, dole, vyššie a nižšie, občas emočný pád na držku, občas nádej, že bude dobre. Ako veľmi hlboko pôjdeme, ako vysoko budeme smieť vyletieť? To teraz nikto netuší. Situácia ako táto v tvojom živote ešte nebola… a nikto nevie, čo so sebou prinesie.. aké výzvy, aké skryté dary.

Vieš čo? Ani náhodou v tom nie si sama! Ani sám!

Situácie ako táto vždy prinášajú veľké výzvy. Pocity, ktoré sa derú z hĺbky. Strachy o seba, svojich blízkych. Hnev na svet, život, vesmír... a na to, že čo bolo včera príjemnou istotou, je zrazu fuč. Obavy, ktoré sa točia v hlave ako kolotoč a nedajú nám spať. Zaťažkávacia skúška pre naše vzťahy, emócie a myšlienky. Ach, viem o tom svoje… prešiel som mnohými obdobiami, keď sa mi zdalo, že to nie je možné dať. Keď som sa bál, že sa utopím alebo mi dojdú sily.

Krízy ma naučili jedno dôležité "surferské" pravidlo, ktoré mi neraz zachránilo život.

Keď prichádza vlna, môžeš:

  👉Nečinne stáť a čakať (a utopiť sa)

  👉Plávať proti vode (a vyčerpať sa)

  👉V panike bežať preč (a podľahnúť okolnostiam)

 

 

ALEBO!

👉Prijať silu vlny a použiť ju vo svoj prospech

 

Čo si vyberieš?

Keď sa deje niečo, čo nemáme pod kontrolou, náš mozog je naprogramovaný na jednu z troch krízových reakcií - ustrnutie, útek, útok. My však už nežijeme v praveku a tieto stratégie nám už neslúžia tak, ako kedysi. Potrebujeme ku zmenám pristupovať nie z úrovne inštinktu, ale vedomej voľby - ako k výzvam a príležitostiam k rastu.

Možno si teraz povieš, "ale ja vôbec netuším, ako to urobiť! Ako sa mám naučiť surfovať???" Je mi to jasné... a tak si predstav, aké by to bolo...

 • nebyť v tom celom osamote, mať sprievodcu na čas, kým sa vlna “preleje”
 • konečne vedieť, ako uvoľňovať vnútorný tlak zo situácií v živote, ktorý Ti znemožňuje pohnúť sa vpred
 • naučíť sa praktické techniky "surfovania" na vlnách života krok po kroku.. jednoducho a zrozumiteľne
 • získať praktické nástroje na každý deň, vďaka ktorým dokážeš náročné situácie nielen prežiť, ale vyťažiť z nich maximum pre svoj rast
 • pochopiť, ako využívať silu vlny udalosti vo svoj prospech... a aplikovať kedykoľvek a kdekoľvek
 • začať sa omnoho viac spoliehať na vlastné sily
 • zmierniť svoju závislosť na podpore ostatných a to nielen v náročných časoch
 • pochopiť univerzálne princípy, ktorých uchopenie mení obete okolností na tvorcov svojho života
 • skrátka naučiť sa všetko podstatné pre to, aby ťa vlna Tvojho života hladko odviezla tam, kde práve teraz potrebuješ byť
 • a na konci z tejto situácie vyjsť s ešte väčšou vnútornou silou, stabilitou a pohodou
Ja nie som veľmi na online programy a musím povedať, že som chvíľku váhala, či si ten Tvoj mám kúpiť. Nakoniec som sa rozhodla že idem do toho a už po prvom týždni môžem s kľudom povedať, že to boli najlepšie investované peniaze v mojom živote. Ďakujem Ti, Frederik!
Petra, 29 rokov

To, čo teraz potrebuješ, je nájsť cestu ako povedať:
DOBRE, SMIE TO TAK BYŤ.

A potom s tým nejako naložiť.

Nie, nebudeme pred tým, čo do nášho života vchádza, utekať, ani tomu odporovať. Nemá to zmysel. To, čo zmysel má, je nájsť cestu, ako povedať "smie to tak byť"... získať nadhľad, pripraviť si praktické nástroje... surf, pádlo... a nechať sa na vlne zviesť.

Do bezpečia… do vnútra. Domov.

Tam, kde je vždy všetko v poriadku. Tam, kde vládne pokojné prijatie. Kde berieme život tak, ako je a naložíme s tým najlepšie, ako sa dá. Potrebujeme sa naučiť prepojiť sa s vlnou a odsurfovať na nej tam, kam nás vedie. Navyše v spoločnosti desiatok, možno stoviek ďalších "surferov", naladených podobne. Spolu vyrvoríme niečo, čo občas všetci tak veľmi potrebujeme.

SIEŤ, ktorá nás podrží.

Už dlhšie som premýšľal, ako môžem ja pomôcť vám, tým, ktorí prechádzate životnou zmenou plnou neistôt. A to, čo sa deje vo svete, celý proces iba zintenzívnilo. Možno aj Ty patríš k ľuďom, ktorí potrebujú

NIEČO, čo Ti pomôže

nájsť pevnú pôdu pod nohami.

 

Teraz, aj hocikedy potom.

Šiť neviem, ani liečiť vírusy. Ale je niečo iné, čo viem veľmi dobre. Potvrdzujú mi to stovky ďakovných správ, telefonátov, mailov, esemesiek od ľudí ako si Ty. Ľudí, ktorí chcú o čosi lepšie žiť. A ja viem, ako Ťa v tom podporiť. To je môj dar, ktorý s Tebou môžem a chcem zdieľať:

Podať Ti pomocnú ruku. Sprevádzať Ťa na ceste tunelom za svetlom na jeho konci.  Byť hlasom, ktorý Ti povie “všetko bude v poriadku”. Dať Ti návod, ako tým celým prejsť... občas náročnými skalistými úsekmi, občas mäkkou lúkou a dokonca aj tmou, kde si nevidieť na špičku nosa. Podržať Ťa, keď potrebuješ urobiť ďalší krok... a potom ďalší a ďalší a nezastaviť sa, kým nepríde

...upokojenie... prijatie... výdych... dôvera.

A presne toto chcem pre Teba teraz urobiť. Pre nás. Podať Ti ruku a povedať poď… poď a neboj sa.

Bude dobre.

Presne tak, ako má byť.

Prejdeme týmto celým spolu a ja Ťa podržím.

Podržíme sa navzájom.

Pretože teraz je ten čas, kedy je to tak veľmi potrebné.

Tvoje kurzy Freďo odporúčam všetkým kade chodím, pretože máš úžasný dar takým pokojným spôsobom otvoriť témy budovania vedľajšieho príjmu, kreativity, návykov, lepšieho života.., a pri ich objavovaní je naozaj veľmi povzbudzujúce mať ťa ako sprievodcu. Veľmi sa mi páči ako si poňal celý program a koľko zaujímavých cvičení som si mohla vyskúšať. Niektoré vo mne zanechali naozaj hlboké stopy. Môj život sa mení k lepšiemu zo dňa na deň. Ďakujem Ti.
Eva, 32 rokov

A tak som pre Teba čosi pripravil. Čosi, čo sa Ti bude hodiť nielen teraz, v najbližších týždňoch. Ale v ktorýchkoľvek týždňoch v Tvojom živote. Pretože surfovať na vlne udalostí možeme s krízou aj bez nej! Je tu:

5 týždňový online tréning

"ROZBEHNI PROJEKT ZA 30 DNÍ"

… nauč sa vytvoriť si vedľajší príjem len za 30 dní a to bez vynaloženia obrovského balíka peňazí... (vďaka konkrétnemu postupu)...

Sám som zažil v mojom živote mnoho náročných období. Keď som po prvotných skúsenostiach dostal na radosť školy v prírode ako hlavný animátor a bol som v podstate hodený do veľkej vody. Keď som opúšťal zamestnanie. Keď som nevedel, či budem mať na nájom. Keď som prišiel o podujatia... A práve hľadanie čo najmenej bolestivej cesty von, spôsob, ako to celé "presurfovať" čo najviac v pohode, ma priviedlo k poznaniu toho, o čo sa chcem s Tebou v tomto tréningu podeliť. Sú to všetko praktické vedomosti, znalosti, techniky, ktoré pomohli mne a stovkám ľudí, ktorých som na ich ceste sprevádzal.

Verím, že môžu  hneď teraz, v tomto bode zlepšiť Tvoj život tak veľmi, že si budeš hovoriť... ahá...

KIEŽ BY TOTO VŠETKO KU MNE PRIŠLO UŽ DÁVNO!

V 5-týždňovom online tréningu "ROZBEHNI PROJEKT

ZA 30 DNÍ" získaš toto všetko:

 • naučíš sa, ako získať nadhľad nad situáciou a upokojiť svoje rozbúrené myšlienky,
 • dozvieš sa, ako získať vo svojom živote pevný bod - “surf” 🏄‍♀️ 🏄‍♂️ , ktorý ťa na vlne odvezie kam potrebuješ,
 • dostaneš dávku inšpirácie k tomu, ako sa znova nadýchnuť a povedať “oukej, tak poďme”,
 • budeš mať po ruke celý balík informácii o tom, čo a ako robiť (nielen) v časoch krízy a nezblázniť sa,
 • získaš konkrétne, praktické a jednoduché nástroje a techniky, ktoré ti pomôžu čo najviac v pohode prežiť blížiacu sa prívalovú vlnu,
 • naučíš sa rýchle a účinné spôsoby, ako si vydýchnuť, vypnúť hlavu a uvoľniť telo,
 • získaš prístup k metódam, vďaka ktorým si veľa vecí zažiješ “na vlastnej koži”,
 • dostaneš darom komunitu podobne naladených ľudí, ktorí ťa zachytia, ak budeš mať pocit, že padáš,
 • budeš mať skrátka celý balík potrebný k tomu, aby si v čase krízy neuviazla, či neuviazol v bahne strachu, obáv, úzkostí, hnevu a neschopnosti sa pohnúť vpred.

Tento tréning ale nie je iba pre tých,

ktorí aktuálne prechádzajú krízou či nevedia ako rozbehnúť niečo svoje.

Je pre všetkých, ktorí chcú vedieť,

čo urobiť, ak by kríza prišla.

Budeme v ňom prechádzať skrze dôležité princípy, ktoré budete môcť pre svoj život uplatniť... kedykoľvek.

Či vonku, obrazne povedané, leje ako z krhly alebo svieti slnko.

Dnes tu mám Teba ešte čosi špeciálne. Za to, že patríš k tým, ktorí mi dali svoju dôveru. Kúpili si kurz, stiahli nahrávku, či pozreli video. Je to

MIMORIADNA (NEVEREJNÁ) PONUKA

PRE MIMORIADNE ČASY

Každý týždeň pokryjeme jednu z kľúčových oblastí, ktorých sa rozbehnutie projektu týka. Jednotlivé časti obsahujú pre Teba rôzne materiály:

 • Videá
 • Audionahrávky
 • Zážitkové cvičenia
 • Žive vysielania
 • Praktické úlohy
 • Pracovné úlohy

Odovzdáme Ti to najdôležitejšie z vedomostí, techník, praktík a nástrojov, ktoré nám samotným v náročných časoch (a že ich bolo!) pomohli prežiť a nezblázniť sa.

Získaš to, čo Ti pomôže držať sa na hladine a slobodne dýchať. Surfovať na vlne, ktorá prichádza… a možno sa                           začať usmievať. Možno nájsť stratený vnútorný pokoj, alebo si upevniť ten nájdený. Precítiť, že je o Teba                               postarané. Prijať s pokorou to, čo je.

Budeš potrebovať priemerne 15 minút denne -  čas, ktorý sa oplatí venovať SEBE, nech sa deje čokoľvek.

V JENDOTLIVÝCH TÝŽDŇOCH S TEBOU

PREJDEME TIETO KĽÚČOVÉ TÉMY:

TÝŽDEŇ 1: VYTVORTE SI ZÁSOBÁREŇ NÁPADOV

Vedľajší príjem má veľa výhod, všetko ale začína tým správnym nápadom. Počas prvého týždňa sa naučíte, ako nájsť dobrý nápad, ktorý funguje a zarobí vám peniaze.

TÝŽDEŇ 2: VYBERTE SVOJ NAJLEPŠÍ NÁPAD

Len čo máte v hlave viacero nápadov, musíte zistiť, ktoré sú najlepšie. Naučíte sa, ako okamžite ohodnotiť a porovnať jednotlivé nápady tak, aby ste si s istotou vybrali ten, ktorý má najväčšiu šancu na úspech.

TÝŽDEŇ 3: PRIPRAVTE SA NA VLNU

Rozhodli ste sa pre niektorý nápad, premenili ste ho na konkrétnu ponukuviete, kto je vašim ideálnym zákazníkom. V tomto týždni sa naučíte, ako tohto človeka presvedčiť, prečo bez vášho produktu nedokáže žiť, a to bez toho, aby ste sa stratili v nepodstatných detailoch.

TÝŽDEŇ 4: PREDSTAVTE SVOJ NÁPAD

Po starostlivom naplánovaní sa neviete dočkať, kedy svoje služby ponúknete okolitému svetu. Práve teraz nastal ten správny čas! Naštudujte si všetko potrebné o marketingu, testovaní a zviditeľnení sa na bojisku v plnej zbroji.

TÝŽDEŇ 5: ZHODNOTENIE & ZDOKONALENIE

Vaše malé podnikanie je na svete! Gratulujeme a teraz sa pozrime na to, ako by ste mohli svoj úspech ešte znásobiť.

Ahoj Frederiku, já jsem byla vždy velmi nadšená, jak komplexně máš celý obsah programu zpracovaný. Video bylo vždy plné informaci a pro mě to byl zdroj nových myšlenek, aha momentů a vzdělání. Neméně nadšená jsem byla z tvých vizualizací (zvukových cest), které jsem opravdu prožívala, stejně tak jako cvičení z pracovních listů. Líbí se mi jak jednoduše a trefně je vše podané, přitom výstižné. Díky tvé pečlivosti, znalosti konstelací, skvělé symbolice bych tvůj kurz doporučila a taky to i dělám!
Martina, 24 rokov

Navyše máme pre Teba pripravené hodnotné bonusy na uľahčenie "lekcií surfovania".

BONUS 1: PODPORNÁ FB SKUPINA

Komunita... miesto, kde sa môžete pýtať, odpovedať, zdieľať, získať podporu a takisto aj podporiť. Súčasťou skupiny budem aj ja- lektor kurzu.

BONUS 2: AUDIÁ NA STIAHNUTIE PRE VÁS:

Zo všetkých videí a zvukových materiálov budete mať k dispozícii aj audio verzie, ktoré si môžete stiahnuť a počúvať kdekoľvek aj mimo internetu.

BONUS 3: PÄŤ ŽIVÝCH ONLINE VYSIELANÍ

Priestor, kde budem k dispozícii na zodpovedanie Tvojich otázok.

BONUS 4: NAKOPNI SA DO DŇA S FREDERIKOM ŠMÝKALOM

Pólhodinový tanečný online zážitok od Frederik Šmýkala - lektora Fanny Aquagymov, ktorý Ťa hravou a jemnou formou povedie k uvoľneniu tela aj ducha

Bežne by som takýto tréning predával

za minimálne 300 Eur.

Ale viem, že špeciálne časy si žiadajú špeciálny prístup. Situácia je pre mnohých neistá. Možno aj u Teba. Strata pevnej pôdy pod nohami, neistota práce, stabilných príjmov.

Online tréning "ROZBEHNI PROJEKT ZA 30 DNÍ" aj s bonusmi vďaka tomu získaš

so zľavou 50%

Online tréning aj s bonusmi "ROZBEHNI PROJEKT ZA 30 DNÍ", ktorý Ti bude k dispozícii minimálne na DVA ROKY obsahuje:

 • 5-týždňový online program "ROZBEHNI PROJEKT ZA 30 DNÍ" s témami:
 • VYTVORTE SI ZÁSOBÁREŇ NÁPADOV
 • VYBERTE SVOJ NAJLEPŠÍ NÁPAD
 • PRIPRAVTE SA NA VLNU
 • PREDSTAVTE SVOJ NÁPAD
 • ZHODNOTENIE & ZDOKONALENIE
 • Bonus 1: Podporná FB skupina
 • Bonus 2: 5x záznam zo živého vysielania s otázkami a odpoveďami
 • Bonus 3: Audiá z celého programu na stiahnutie
 • Bonus 4: Nakopni sa do dňa s Frederikom Šmýkalom

300 EUR

👍 150 EUR 👍

Ale psssst! Do dnešnej polnoci si môžeš s kódom "surfujem" uplatniť ďalšiu zľavu 81 Eur a mať tento kurz len za

👍 69 EUR 👍

Predpredaj s neverejnou zľavou sa končí o:

NAVYŠE: NIČ NERISKUJEŠ!

Stojím si za tým, čo robím a som si istý, že ak budeme kráčať na tejto CESTE SPOLOČNE, výsledky prídu. Napriek tomu chcem byť k Tebe férový, preto Ti k tomuto kurzu ponúkam 14 dňovú GARANCIU VRÁTENIA PEŇAZÍ.

Ak budeš mať 14 dní po začiatku kurzu pocit, že neobsahuje pre Teba nové aha momenty a nie je pre Teba prínosom, stačí mi napísať  a ja Ti bez otázok vrátim všetky Tvoje peniaze.

Freďo, a nemal by takýto kurz byť teraz zdarma?

Veď je toľko cvičení, návodov, aktivít,  ktoré teraz ľudia ponúkajú zdarma…

Vieš, ja som presvedčený, že všetko musí byť v rovnováhe… práve nerovnováha - aj medzi dávaním a prijímaním - bola podľa mňa to, čo nás priviedlo do súčasnej situácie a je zdrojom väčšiny kríz. Verím v rovnováhu, preto nechcem ponúknuť “len tak niečo” iba pre to, aby to bolo zadarmo. Nechcem vyloviť niečo zo starých zásob, a dať zadarmo jeden malý kúsok skladačky. Naopak ...

Chcem Ti dať niečo s MAXIMÁLNOU HODNOTOU, ale za cenu, ktorú si môžeš teraz dovoliť.

Takú, ktorú Ťa inak stojí jeden obed s kolegom, tri knihy v kníhkupectve alebo malý nákup v potravinách. To je podľa mňa rovnováha ... Čo si myslíš Ty?

Tak teda … nádych a výdych.

Rozhodnutie je na Tebe. Môžeš:

 • ďalej len tak stáť "na pláži" a pozorovať blížiacu sa povodeň,
 • tváriť sa že sa nič nedeje a o týždeň bude zase dobre,
 • váhať, taktizovať, vyčkávať, vyjednávať so životom,
 • panikáriť a splašene skúšať hocičo, na čo natrafíš,
 • báť sa a kvôli strachu radšej neurobiť žiadne rozhodnutie,

alebo môžeš:

 • urobiť rozhodnutie a naučiť sa systematicky, ako prívalovými vlnami preplávať čo najviac v pohode,
 • vydať sa na cestu za vnútornou stabilitou, mierom a pokojom v sebe bez ohľadu na okolnosti,
 • získať praktické, jednoduché nástroje a metódy, ktoré Ti budú slúžiť každý deň, v kríze aj mimo nej,
 • vybaviť sa vedomosťami aj zážitkami, ktoré sa stanú tvojou záchrannou vestou pre hocijaký čas,
 • stať sa súčasťou "surferskej" komunity, ktorá Ťa podporí a Ty jej podporu môžeš vrátiť.
Tvoj kurz by som odporučila všetkým! Kurz mi priniesol krásne AHA momenty a úľavu pri rôznych životných situáciách. Vďačnosť za všetky drobnosti v živote, bezpečie, vnútorný mier... pre toto všetko sa investícia do tohto programu oplatííí 🙂 A čo konkrétne mne pomohlo na mojej Ceste? Boli to Tvoje slová Frederik, ktorými si ma sprevádzal . Boli a aj sú pre mňa veľmi poučné.. príklady, ktorými si múdre slová uvádzal do praxe boli pre mňa asi najviac. Úlohy vždy krásne pasovali k danej téme a po ich naplnení pri prichádzali AHA momenty.. Bola som a stále som na seba hrdá.. a zvukové cesty.. balzam na dušu, až taký, že som vždy letela do snov, tvoj hlas ma úplne dostal 🙂 ale počula som ich všetky 🙂 Skrátka - samé veľké veci pre môj život! Ďakujem Ti ešte raz Frederik!
Anička, 24rokov

Časté otázky a odpovede na ne:

Frederik, ako si môžeš dovoliť dať takú veľkú zľavu na tento program?

Možno si poviete - marketing. Moja odpoveď je ale iná. Aj vďaka tomu, že je cena za kurz ďaleko nižšia, môže sa k nemu dostať omnoho viacej ľudí. A to je práve to, čo bolo mojim zámerom.

Akým spôsobom sa vlastne program „udeje“?

Program je pripravený „online“ formou. To znamená, že pred spustením programu dostaneš do svojho emailu prístupové údaje, pomocou ktorých sa môžeš prihlásiť do tzv. „členskej sekcie“. Tam budú pripravené pre Teba videá a úlohy k danému týždňu. Každý týždeň sa Ti potom odomkne nový obsah.

Koľko času mi program zaberie?

Je to na Tebe, ako si obsah rozvrhneš. Kurz je ale koncipovaný tak, aby Ti nezabral viac ako 10-15 minút denne.

Ako dlho bude pre mňa program k dispozícii?

Garantujeme prístup minimálne na dva roky. Bude online, v prípade, ak by sa čokoľvek menilo, dáme Ti možnosť si obsah stiahnuť.

Kedy celý kurz začína?

Štartujeme všetci spoločne, po uzatvorení prihlášok, v pondelok 9.-tého januára 2023!